הבית > עלינו


HANGZHOU ZHENGJIU מכונות ייצור ושות', בע מ הוא מומחה לייצור בירה, תסיסה, זיקוק יצרן המכונה, אשר כולל מתקדמת צוות ניהול צוות RandD חזק, עובדים מוסמכים כדי לעצב, לייצר, לבדוק מוצרים. כמו כן, צוות שירות אמין שלאחר הרכישה תמיד מוכן כדי לספק ללקוחותינו שירות טוב יותר וכדי לפתור בעיות עבור הלקוחות שלנו.

 

החברה שלנו היא יצרן מקיף ומקצועי המתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור, מכירת, התקנת, השירות שלאחר הרכישה שטיגל ציוד, המזקקה ציוד, מזון ומשקאות עיבוד טנקים ועוד הרבה יותר! המוצרים העיקריים שלנו 4 הם הדברים הבאים:

1) חסכון המבשלה inculding מבשלת גדולות ובינוניות הפרויקט, מערכת Saccharification, מיכל התסיסה, מיכל בהיר, ציוד סינון, שמרים הפצת ציוד, מערכת ניקוי CIP וסוגים רבים יותר של ציוד נלווים לצרכיך מבשלת.

       

2) מזקקת inculding ציוד צילום סטילס שלנו סיר, וההולכים אשר יכול להיות בשימוש נרחב עבור בית זיקוק ובדיקות מעבדה. מערכת distilling שלנו מורכבים יכולים להיות המשמש עבור מפעלים ברואר וגם יקב וכן להשתמש עם כל סוג של רוח אלכוהוליים.


3) מזון, משקה מכונות כולל מכלי האחסון פלדת אל-חלד הסניטריים, ערבוב טנקים, חימום וקירור של טנק, טנק חלב, מיכל התסיסה, שמירת חמים טנקים, emulsifying מכונה, קרם יצרנית, לחיטוי ציוד, ציוד התססה, סדרת עיקור ציוד, אחסון Asepsis, כריך דוודים, ב המקום מכונות לטיהור, סינון.


ציוד לטיפול במיים 4) inculding ערכה מלאה של מערכות טיפול במים וציוד אספקת מים קבועה ללחץ. אנחנו גם מספקים מים טיפול חלקים precision מסננים, מסנני מחסנית, ממברנה בתים, מים פורifyingמערכת, מערכות אוסמוזה הפוכה ועוד הרבה יותר. בשלב Zhengjiu מכונות אנו גאים על-ידי מתן הסטנדרט הגבוה ביותר של שירות באמצעות לקיחת אחריות על ההשפעה של לקוחותינו העסקיים, הספקים, העובדים, הקהילות, כמו גם על הסביבה.


ההתחלה שלנו-מפעל חדש מן פבואר, 2017

IMG_8311.JPGIMG_8317.JPG

1(23).jpgIMG_7625.JPG

Map.png     

להלן משרדנו במפעל החדש:


הנה המופע החדש של הסרטונים מפעל עם העובדים בישיבה כל בוקר:

אנחנו מדברים לוח הזמנים של הייצור על כל יום, להכין תכנית עבודה.

Factory Meeting .jpg 

הנה הצג וידאו במפעל הישן עם המפעל הישן שלנו עובדים (בעבר אחד):正久全体合照.JPG